Sexmasterka czyli złodziej, prostytutka, oszust i degenerat społeczny

0
23720
Sexmasterka - oszust, klamca, zlodziej, degenerat
Sexmasterka - oszust, klamca, zlodziej, degenerat

Kim jest sexmasterka?

Aniela Bogusz – Amatorska aktorka, która zasłynęła degenerowaniem młodzieży w aspektach seksualnych. Sama „sexmasterka” nie posiada żadnego wykształcenia w kwestiach edukacji seksualnej, jest samozwańczą „nauczycielką”. Wszystko po to aby przykryć fakt, iż jest zwykła internetową prostytutką.
Dla oburzonych fanów Anieli, oto defenicja, w której określam słowo prostytuka.
Oddawanie własnego ciała do dyspozycji większej liczbie osób w celu osiągnięcia przez nie zaspokojenia seksualnego i pobieranie za to wynagrodzenia materialnego.

Czym innym może być:

 • Sprzedaż stricte erotycznych filmów ze sobą w roli głównej na stronie sexmasterki
 • Promowanie ciuchów, kubków, torebek kręcąc tyłkiem na snapchacie do napalonych 13-16 latków.
 • Obietnice dotyczące sex-chatu, jeżeli tylko się wykupi subskrypcję na stronie, która wynajęła sexmasterkę.
 • Promowanie różnego rodzaju scamów (Nie tylko D**eZ**e), wykorzystując swoje ciało.

Jakim cudem tak marnego sortu zwykła prostytutka stała się popularna?
Odpowiedź to dzieci. Aniela Bogusz, omijała algorytmy YouTube, dodając że jej filmy są edukacyjne. Dzięki temu jej filmy wyświetlały się w większości nieświadomym dzieciom w takich formach:

12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

To tak można?

Nie, nie można. Regulaminy oraz polityka Google (właścicieli YouTube), zabrania nadużywania oraz błędnego tagowania filmów. Jednak Sexmasterkę kryła większa sieć partnerska „MediaKraft” znana z cenzurowania materiałów mniejszym twórcom oraz żerowaniu na kontencie innych.
Miniaturki wyraźnie wskazują nie na kanał edukacyjny, lecz na marnej jakości porno.

To nie wszystko! Sexmasterka to ZŁODZIEJ

„jej” logo

Sexmasterka jest skrajnym złodziejem, podstawowy element jej marki, logo.
Zostało ukradzione ze strony Flaticon, warunki licencji są tak proste – wystarczy gdziekolwiek uznać autora. Aniela nie zrobiła nawet tego. Skąd wiem, że to na pewno to logo? W końcu takich kształtów darmowych jest mnóstwo w internecie. Rozdzielczość i właściwości samego pliku logo przechowywanego na stronie pasują jak ulał. 512×512, nazwa „diamond”, górny odstęp w wysokości 25px.

„jej” design

Czy tylko logo można ukraść? Oczywiście, że nie! Będąc na tyle znanym i posiadając środki na stworzenie własnego sklepu można uznać, iż kradzież pomysłów jest nie do pomyślenia, a jednak!
Część jej sklepu jest klonem chińskich klonów odzieży z USA. (Tak, podróba podróby)
Przykład:

Zdjęcie porównujące

Aniela Bogusz to KŁAMCA.

Portale randkowe

Sexmasterka prawie codziennie okłamuje swoich fanów na większości platformach gdzie się promuje. (Snapchat, Instagram, YouTube, Facebook) Nie wspomina o tym, że jest opłacona przez strony trzecie aby tylko wydoić pieniądze od swoich naiwnych fanów. Ale tutaj nie chodzi tylko o to – większym problemem jest to, że nie spełnia swoich obietnic.

 • Nie wyświetla wiadomości swoich fanów.
 • Nie odpisuje swoim fanom NAWET, gdy ci wykupią odpowiednie pakiety u swojej idolki. Oczywiście później mówi (na snapchacie), że wszystko sprawdziła nadal reklamując stronę/aplikację. Sprawdziłem to sam, i albo odpisują boty, albo wiadomość zostaje zwyczajnie nie wyświetlona.
 • Jednym z kłamstw, o którym w dobie YouTube się zapomina to clickbaity. Sexmasterka notorycznie używa clickbaitów, i to nie tylko na naszej ulubionej platformie z filmami, ale o tym w dalszej części mojego postu.
 • Postuluje obietnice, których prawie NIGDY nie spełnia. Dla potwierdzenia: Materiał (przemiana, nazewnictwo fanów, skandale na płycie, „rzucanie kłód pod nogi anty-fanom”)

Fani nadal jej wierzą, to tylko potwierdza jak jej widownia jest niższego wieku, bądź niższego sortu intelektualnego – tyle razy idolka ich zwiodła, jednak nadal panuje większość pozytywnych opinii w internecie.

Sexmasterka to OSZUST?

Sexmasterka.com czyli naciąganie na kasę.

Jedenym z największych scamów (oszustw) Anieli Bogusz jest jej pierwsza strona, na którym sprzedawała swoje ciało za 4zł (za jedno video, najtańsza prostytutka na YouTube). Bądź 40zł miesięcznie na dostęp do wszystkich video. Na tyle sexmasterka wyceniła swoje ciało, nie byłoby w tym nic dziwnego bo wiemy już, że jest dnem społecznym. Jednak nawet w tym aspekcie okazała się zwykłym oszustem!
Omawiane filmy z tejże scamerskiej strony:

 • Clickbaity, „screeny” z miniatur nie są odzwierciedleniem produktu, który ktoś kupuje. To już nie jest YouTubowa zagrywka. To jest oszustwo w stronę konsumenta.
 • Filmy nie są w pełnej rozdzielczości! Sexmasterka zarzekała się, że posiada filmy w 2k. Niestety gdy już takie się pojawiło, bo na początku nawet nie były takie dostępne – były zeskalowane z 1080p a NAWET z 720p do 2k. Dla osób, które kupiły subskrypcje jest to zwykłe oszustwo i scam.
 • Nie wszystkie filmy posiadały 10minut+ Czemu to ważne? ponieważ Sexmasterka obiecała takie filmy dla subskrybentów, i podkreślam te suby są płatne
 • „Każdy film co tydzień!” takie słowa pojawiały się na snapchacie sexmasterki. Kolejne oszustwo, bo filmy nie pojawiały się regularnie. Przypominam, że to po prostu scam, bo ludzie za to zapłacili.

Udawanie bogatego życia

To dosyć kontrowersyjna sprawa i jedni uważają to za złe a inni za neutralne. Jednak postanowiłem umieścić kłamstwa Anieli Bogusz co do stylu życia, mieszkania, butów.
YouTubowy kanał Okiem Fabiana, przedstawił dowody, na to że jej peruki wcale nie kosztują po 300-600zł, lecz jedynie po 20-40zł. Mieszkanie także nie jest jej – wynajmuje je. Nie ma w tym nic złego, ale po co sexmasterka kłamie w tym sferach? Kompleksy? Najprawdopodobniej tak.

Prawdziwe oblicze Anieli Bogusz

Szacunek do fana

Sexmasterka nie posiada żadnego szacunku do swoich widzów i fanów.
Publicznie ich wyzywa na snapchacie, nazywa debilami oraz zacofanymi.
Materiał

Promowanie otyłości i kompleksów

Aniela Bogusz, pomimo swojej aktywnej fizycznie przeszłości, teraz dosyć drastycznie zmieniła zdanie. Teraz uważa, że posiadanie większej wagi przekłada się na bycie „Seksi”
Podtrzymuje swój argument za otyłością ponieważ cytując ją „Cycki to sam tłuszcz”. Ponad to, sexmasterka obraża nie tylko zdrowe osoby, lecz także i chore na anoreksje (że są „jebnięci” itp), i mówi to bezpośrednio. Materiał
Sexmasterka buduje kompleksy u każdego nastolatka, a to jest dokładnie w 90% jej target. Według standardów Anieli Bogusz, bycie szczupłą czy szczupłym to bycie brzydkim. Czy Aniela wpływa negatywnie tylko na nastoletnie dziewczyny? Nie. Sexmasterka także rozpowiada na snapchacie, iż 20-23 centymetrowy penis jest NORMĄ oraz inne długościowo są „słabizną”. Penis 20cm+ to już bardziej kalectwo niż norma. Niestety przez wygadywane bzdury Anieli Bogusz, nastolatki myślą, że to prawda.

Snapchat sexmasterki 18+?

Oczywiście, że nie. Ta oszustka, nie robi sobie nic z tej nazwy i każdy jej pseudo-argument dotyczący jej social-mediów jako że są tylko dla osób pełnoletnich i to całe „18+” Jest zwykłym kłamstwem. Każdy może to samodzielnie sprawdzić, wystarczy założyć konto na snapchacie z wiekiem ustawionym na 13 lat. Sexmasterka od razu akceptuje wszystkie zaproszenia, niezależnie ile kto ma lat.
Regulamin snapchatu zakazuje mowy nienawiści czy chociaż masturbacji, oczywiście Aniela Bogusz nic sobie z tego nie robi – bo nie musi. Jest na tyle znaną osobą, że jej konto i tak nie zostanie zbanowane. Jedyne co możemy robić to nadal zgłaszać konto sexmasterki w nadziei, że ktoś z teamu Snapchata się za to weźmie.

Nadużywanie prawa, oszustwa na YouTube

Aby tylko zniszczyć każdą negatywną opinię na temat oszust sexmasterki. Masowo zgłasza oraz straszy młodsze osoby pozwami od firmy „PROMO Tomasz Woźniakowski”. Cała ta zgraja nie tylko pozbywa się filmów na YouTube za pośrednictwem MediaKraft, ale także grozi osobom, które udostępniają treści związane z prawdą dotyczącą sexmasterki.
Sam doświadczyłem gróźb, usuwania moich filmów z youtube oraz widziałem jak moi znajomi tak samo są zastraszani przez Anielę Bogusz.
Dla przykłady kanał Okiem Fabiana, został zgłoszony i ocenzurowany za LEGALNY remiks piosenki sexmasterki.

Strona techniczna

Chyba nie można być we wszystkim beznadziejnym? No to nie znacie sexmasterki.
W pierwszych dwóch miesiącach strona Anieli Bogusz, była podatna na proste ataki.
Można było sprawdzić dane osobowe każdej osoby, która zamówiła cokolwiek z jej sklepu.
Problemu już nie ma, jednak nie dlatego, że sexmasterka się za to zabrała, tylko wyszła globalna aktualizacja WordPressa.
Czy to tylko tyle? Jasne, że nie! Materiały ze strony sexmasterka.com można było pobrać bez kupowania przez ponad miesiąc. W ramach super bezpieczeństwa przed piractwem sexmasterka postanowiła wyłączyć prawy przycisk myszy na stronie. Po co? Nie wiadomo, do dziś każdy się nad tym zastanawia.


Moim zdaniem

Na podstawie argumentów, które przedstawiłem oraz moich własnych doświadczeń, uważam, iż sexmasterka to zwykły oszust, prostytutka, złodziej, kłamca, osoba bez talentu.
Jest to dobra przestroga dla osób, które chcą zostać „sławne”.
Sexmasterka z osoby dobrze prosperującej, szanowanej, wysportowanej, stoczyła się na absolutne dno, stając się otyłą kłamliwą tanią prostytutką dla nastolatków, próbującą tylko kolejnym przekrętem bądź oszustwem zarobić kolejny tysiąc.
Aż żal patrzeć jak to reklamuje jej super promocje, o całe 5zł na ubrania po 120zł. Jeszcze większy żal, bo naiwne dzieci naprawdę to kupują.
Przestrzegam każdego rodzica przed tym degeneratem społecznym. Proponuję każdemu aby udostępniał dowody na oszustwa i kłamstwa Anieli Bogusz, nie koniecznie ten artykuł, w sieci jest dużo filmów i innych postów potwierdzających zawartą tutaj treść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here